Kurumsal
 Hakkımızda
 Tarihçemiz
 İhracat
 Faaliyet Raporları
 Kalite Politikamız
 Çevre Anlayışımız
 Faaliyet Alanları
Kalite Politikamız

Şirketimizin ana ilkesi “Kaliteli ve sağlıklı ürün üreterek , müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak ve tanınan bir marka olmaktır.”

Bunu sağlamak için;

Tamamen hijyenik koşullarda üretim yapacağız.

Üretimin her aşamasını Kalite Yönetim Sistemi anlayışına uygun şekilde sevk ve idare edeceğiz.

Yasal Mevzuata uygun ürünler üreteceğiz.

Gıda Güvenliği Yönetim Sistemini uygulayarak tüketici sağlığının korunmasını garanti altına alacağız ve üretim kayıplarını azaltacağız.

Gıda Güvenliğini her zaman aynı standartta tutmak amacıyla teknolojik gelişmeleri takip edeceğiz ve sürekli iyileştirmeyi sağlayacağız.

“Biz müşteri ve müşteri memnuniyeti ile varız” düşüncesiyle müşterinin beklediği kalitede ürünler ve müşteri hizmetini sunarak yüksek düzeyde Müşteri Memnuniyeti’ni sağlayacağız.

Kaliteli ürün ve hizmet ancak kaliteli girdilerin sağlandığı ortamlarda mümkündür.Kuruluşumuza ürün ve hizmet veren tedarikçilerimizle “işbirliği” ilişkilerimizi sürdüreceğiz, tedarikçilerimizin kalitesinin yükseltilmesine destek olacağız.

İşyerimizi ve çevremizi her zaman temiz tutmak ve doğayı korumanın ana görevimiz olduğuna inanarak “Çevre Dostu” olacağız.

Gücümüzü bilgili ve yetenekli yönetim, araştırıcı ve yaratıcı kadrolar , takım ruhu ile çalışmayı benimsemiş tüm çalışanlar olarak yukarıdaki hususları bir yaşam biçimi olarak benimsemeniz , çalışmalara “tam ve aktif katılım“ konusunda coşkumuzu sürdürmeniz başarımızın temel unsuru olacaktır. 

   Sık Sorulan Sorular  |  Download  |  Üretim Süreci  |  Kalite Politikamız Dilek & Şikayet |  Site Haritası
Tüm Hakları Saklıdır. Copyright 2007 
tasarım ve programlama